Bilgisayar Servisi


Bilgisayar Servisi

Notebook için "LCD ekran" – "Laptop batarya" – "notebook pil" – "adaptör" ekran kartı, işlemci, chipset, harddisk, RAM, CD driver, DVD driver, CD yazıcı, DVD yazıcı, klavye başta olmak üzere, tüm notebook, "Macbook" ve "masaüstü bilgisayarlarınız" için yedek parça – "format" – yazılım yükleme – "bilgisayar tamiri" – "bilgi kurtarma" ve "yerinde bilgisayar servisi" hizmetimiz mevcuttur.

İstanbul "Küçükçekmece bilgisayar servisi" olarak yerinde "bilgisayar servisi" ve "bilgisayar tamiri" yapmaktayız. "Bilgisayar tamir" ve "bilgisayar servis" işlemleriniz için bizi aramanızı bekliyoruz.

İstanbul'un tüm noktalarında "yerinde servis" hizmeti vermekle birlikte "Küçükçekmece bilgisayar tamiri" işlemlerinize de en hızlı şekilde cevap vermekteyiz.Hizmet verdiğimiz markalar HP – "Samsung" – "Asus" - Dell – Sony – Acer – Compaq – MSI - Lenovo – "Toshiba" – "Casper" – Exper – Packard Bell - "Macbook" - "Apple" öncelikle olmakla beraber diğer marka notebooklarınız ile tüm "desktop" modellerini garantili "tamir" etmekteyiz.Yazıcı tamiri – tarayıcı tamiri – "toner dolumu" – "kartuş dolumu" – kartuş çeşitleri – toner çeşitleri – "orjinal toner satışı" – "muadil toner satışı" ve diğer tüm çevresel bağlantı ürünleri için "tamir ve satış" hizmetimiz mevcuttur.

Bilgisayarınız ve yazıcılarınız için ihtiyacınız olan yedek parça ve aksesuar ürünleri için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.Markası ne olursa olsun tüm bilgisayarlarınıza "format" atıyor, isterseniz bu hizmetimizi adresinizde sizi yormadan gerçekleştiriyoruz. Detaylar için aramanızı bekliyoruz.

Hemen Ara